Vlastnictví a patenty

Značka pediped® si vybudovala skvělou reputaci díky vysoké kvalitě svých výrobků. Naše nadšení pro komfort, precizní zpracování a výjimečný design nám přineslo řady oddaných příznivců. Proto si pediped® footwear aktivně chrání svoje duševní vlastnictví.

·       pediped® investoval velké množství energie do výzkumu a vývoje, stejně jako do reklamy.

·       Napodobitelé tyto náklady nemusí nést a mohou prodávat méně kvalitní obuv bez nákladů na výzkum a vývoj nebo reklamu.

·     pediped® dosáhl rozsudku u amerického federálního soudu, podle kterého je držitelem chráněného designu v podobě řady dětské obuvi pediped Originals® a typické koncepce své obuvi.

·      Společnosti, které prodávají výrobky podobné produktům společnosti pediped®, nebo přímo narušující její duševní vlastnictví, poškozují náš trh a naše prodejce tím, že nabízejí obuv podřadné kvality, poškozují dobré jméno značky a nemají dostatečnou kontrolu nad prodejními kanály (např. eBay nebo podomní prodej).

Naše duševní vlastnictví bereme velmi vážně a proti jeho narušování budeme podnikat právní kroky. Nespokojte se s náhražkami. Ceníme si vaší přízně a těšíme se, že budeme i nadále vytvářet skvělé boty pro malé lidičky po celém světě.