Troy Blue

Kód: 4046
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
50 %
Cena před slevou: 1.299 Kč
Ušetříte: 650 Kč
649 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Troy Blue

Troy  je perfektní  vysoká bota, ve které se bude váš maličký po celou zimu cítit pohodlně a přitom skvěle vypadat. Měkká fleesová podšívka uvnitř boty je tak pohodlná, že je vaše dítě nebude chtít už nikdy zout.

Modely pediped® Originals jsou lehké,  precizně zpracované, vyráběné  z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže a  perfektně drží tvar.

Flexibilní, extra měkké capáčky jsou ideální boty pro začínajícího chodce, díky tenké, měkké podrážce neomezují nožku v pohybu, chodidlo vnímá veškeré podněty z povrchu země a tím přirozeně posiluje svaly.

- svršek kombinace broušené a hladké kůže - podšívka z hřejivého fleesu  - kožená stelka - vnější ruční šev zajišťuje prodyšnost

- netvarovaná, plochá stelka

- Komfortní bota s fleesovým zateplením uvnitř a zapínáním na suchý zip

Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Podrážka je tvořena vrstvami kůže a paměťové pěny  v síle 3mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka
-  díky tenké podrážce poskytují stálý kontakt nohy se zemí, nerovnostmi, umožňuje tak aktivní práci  chodidla

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou Perfektní pro první krůčky. Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže.

Tyto botičky se nemusíte bát v suchém počasí obout ven, často jsou využívány jako botičky na doma či jako přezůvky při různých aktivitách,  které se svým děťátkem  podnikáte.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy  mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: pokud je potřeba  použijte čistící pěnu určenou na péči o broušenou kůži. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži a impregnace pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky.