Troy Blue, 12-18 m

Kód: 4046 Produktové číslo: 841815106521
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Troy Blue, 12-18 m

Troy  je perfektní  vysoká bota, ve které se bude váš maličký po celou zimu cítit pohodlně a přitom skvěle vypadat. Měkká fleesová podšívka uvnitř boty je tak pohodlná, že je vaše dítě nebude chtít už nikdy zout.

Modely pediped® Originals jsou lehké,  precizně zpracované, vyráběné  z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže a  perfektně drží tvar.

Flexibilní, extra měkké capáčky jsou ideální boty pro začínajícího chodce, díky tenké, měkké podrážce neomezují nožku v pohybu, chodidlo vnímá veškeré podněty z povrchu země a tím přirozeně posiluje svaly.

- svršek kombinace broušené a hladké kůže - podšívka z hřejivého fleesu  - kožená stelka - vnější ruční šev zajišťuje prodyšnost

- netvarovaná, plochá stelka

- Komfortní bota s fleesovým zateplením uvnitř a zapínáním na suchý zip

Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Podrážka je tvořena vrstvami kůže a paměťové pěny  v síle 3mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka
-  díky tenké podrážce poskytují stálý kontakt nohy se zemí, nerovnostmi, umožňuje tak aktivní práci  chodidla

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou Perfektní pro první krůčky. Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže.

Tyto botičky se nemusíte bát v suchém počasí obout ven, často jsou využívány jako botičky na doma či jako přezůvky při různých aktivitách,  které se svým děťátkem  podnikáte.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy  mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: pokud je potřeba  použijte čistící pěnu určenou na péči o broušenou kůži. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži a impregnace pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky.

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
S tímto zbožím kupují