Trevor Navy

Kód: GG5086
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání cca 15 dnů
1.599 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Trevor Navy

Trevor je perfektní  vysoká bota, ve které se bude váš maličký  cítit pohodlně a přitom skvěle vypadat. Měkká fleesová podšívka uvnitř boty je tak pohodlná, že je vaše dítě nebude chtít  zout.

 Botička  v klasické barevné kombinaci. Syntetický pruh na špičce chrání botičky před okopáním.  Prostorný model s kulatou špičkou, vhodný i pro vyšší nárt.

- Svršek kombinace a kůže a syntetické kůže s broušeným efektem -  fleesová podšívka - Maximálně flexibilní podrážka z přírodní gumy 

- Kotníková bota se zapínáním na  suchý zip  pro snadné obouvání a zouvání

- Před prvním nošením doporučujeme aplikovat impregnaci vhodnou na obuv z kůže. Boty tak vydrží déle hezké a jsou chráněny před vlhkem.

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Tento model není pratelný v pračce! Použijte pečující přípravky na broušenou kůži.

Boty doporučujeme impregnovat Nano impregnací z naší nabídky.

Doplňky a související