Pratelné v pračce Pratelné v pračce Voděodolné Voděodolné Clarino Clarino Vegan Vegan
Stingray Blue Orange - 5
Stingray Blue Orange - 1/5Stingray Blue Orange - 2/5Stingray Blue Orange - 3/5Stingray Blue Orange - 4/5Stingray Blue Orange - 5/5

Stingray Blue Orange

Kód: RS3043
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
35 %
Cena před slevou: 1.599 Kč
Ušetříte: 560 Kč
1.039 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Stingray Blue Orange

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

Je součástí řady pediped® Adventure Line a nabízí vašemu malému průzkumníkovi ochranu, kterou bude potřebovat na svých cestách za dobrodružstvím.

V nabídce ve velikostech EU 22-33

-Svršek Clarino - neoprenová podšívka -flexibilní podrážka ze surové gumy - Pevná, kupatá špička pro ochranu prstů

- Díky zapínání na suchý zip se bota snadno zouvá i obouvá a bezpečně drží na noze - Pratelná v pračce

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou  

Tento model je vhodný i  pro širší nožku!

Clarino je náš oblíbený ekologicky šetrný syntetický materiál, který vzniká bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřebu vody a energie.

Tyto voděodolné boty jsou lehké, ekologicky šetrné a zvládnou namočení i polití, takže budou vypadat skvěle i po dni u bazénu nebo na pláži. V pračce pratelné boty si poradí s pobytem na hřišti i v pračce, takže je velmi snadné je udržet čisté a voňavé. Ekologicky šetrné materiály vznikají bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

 

 

 

S tímto zbožím kupují
Estella Silver, 25 Estella Silver, 25 Kód: RS1998 Flex Fit System Flex Fit System
1.399 Kč
Adrian Navy Grey Red, 25 Adrian Navy Grey Red, 25 Kód: RS1047 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino
1.399 Kč