Pratelné v pračce Pratelné v pračce Voděodolné Voděodolné Clarino Clarino Vegan Vegan
Stingray Blue Orange - 5
Stingray Blue Orange - 1/5Stingray Blue Orange - 2/5Stingray Blue Orange - 3/5Stingray Blue Orange - 4/5Stingray Blue Orange - 5/5

Stingray Blue Orange

Kód: RS3043
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Stingray Blue Orange

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

Je součástí řady pediped® Adventure Line a nabízí vašemu malému průzkumníkovi ochranu, kterou bude potřebovat na svých cestách za dobrodružstvím.

V nabídce ve velikostech EU 22-33

-Svršek Clarino - neoprenová podšívka -flexibilní podrážka ze surové gumy - Pevná, kupatá špička pro ochranu prstů

- Díky zapínání na suchý zip se bota snadno zouvá i obouvá a bezpečně drží na noze - Pratelná v pračce

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou  

Tento model je vhodný i  pro širší nožku!

Clarino je náš oblíbený ekologicky šetrný syntetický materiál, který vzniká bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřebu vody a energie.

Tyto voděodolné boty jsou lehké, ekologicky šetrné a zvládnou namočení i polití, takže budou vypadat skvěle i po dni u bazénu nebo na pláži. V pračce pratelné boty si poradí s pobytem na hřišti i v pračce, takže je velmi snadné je udržet čisté a voňavé. Ekologicky šetrné materiály vznikají bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

 

 

 

S tímto zbožím kupují
Estella Silver, 25 Estella Silver, 25 Kód: RS1998 Flex Fit System Flex Fit System
1.499 Kč
Adrian Navy Grey Red, 25 Adrian Navy Grey Red, 25 Kód: RS1047 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino
1.399 Kč