Starlite Pink

Kód: GG2157
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Starlite Pink

Šáhněte si na hvězdy. V tomto modelu bude vaše holčička jenom zářit. Botička ve stylu Mary Jane se zapínáním na suchý zip nejen drží botu perfektně na noze,  ale i vaše princezna nebude mít žádný problém s obouváním.

Jemně růžová kůže ozdobená stříbrnými hvězdičkami je skvělou barevnou kombinací, kterou ocení každá holčička.

- Svršek z hladké kůže - Tenké, měkké podrážky ze surové gumy zaručují maximální flexibilitu

- Ve stylu Mary Jane se zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

Patentované podrážky s G2 Technology™ byly  navrženy  speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je   Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrání tak před deformací patní kosti.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Stejně dobře poslouží i vlhčený dětský ubrousek. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži  (můžete použít například kvalitní kokosový olej) pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním.