Skippy Navy Gum

Kód: GG7025
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Skippy Navy Gum

Skippy je novinkou letošní sezóny, je to sourozenec model Logan z řady FLEX . (končí pod kotníčkem) Je to botka do města, ale díky materiálovému složení, které je vhodné i do pračky se skvěle hodí na procházku ven, na hřiště.....

- Patentované  podrážky které zaručují maximální pružnost,  polstrováním pod patou, které jí chrání před nárazy a rovnoměrně rozděluje tlak. Vaš chlapeček bude s těmito pohodlnými botkami k nezastavení.

- Svršek syntetika - textilní podšívka - Podrážka z přírodní gumy  - pratelná v pračce

- bota se zapínáním na suchý zip doplněna o efektní elastické tkaničky, které jí udrží bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

Doplňky a související