Pratelné v pračce Pratelné v pračce Voděodolné Voděodolné Clarino Clarino Vegan Vegan
Renegade Blue Orange - 1/5Renegade Blue Orange - 2/5Renegade Blue Orange - 3/5Renegade Blue Orange - 4/5Renegade Blue Orange - 5/5

Renegade Blue Orange

Kód: RS3025
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Renegade Blue Orange

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

Tento  výrazný  model z  řady pediped® Adventure Line perfektní volbou pro Vašeho malého průzkumníka.  Tato prodyšná, funkční teniska se skvěle hodí do města, ale i na dlouhé procházky nejen po parku.

Boty z řady pediped® Adeventure Line jsou pohodlné, měkké a navíc je můžete prát v pračce. 

Tento model je velmi podobný sandálkovým modelům typu Sahara, Canyon - jsou funkční, velmi měkké. Nemají vyndávací stelku. Je vhodný na užší nožku.

Tento model není vybaven  Flex Fit System™ (neobsahuje přídavné zmenšovací vložky)

Svršek Clarino -  neoprenová podšívka - Podrážka ze surové gumy - Kulatá prostorná špička -  Ochranná pevná špička - rychleschnoucí stelky EVO

- Díky zapínání na suchý zip se bota snadno zouvá i obouvá a bezpečně drží na noze  - Vyrobená z ekologicky šetrných materiálů

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Naše voděodolné boty jsou lehké, ekologicky šetrné a zvládnou namočení i polití, takže budou vypadat skvěle i po dni u bazénu nebo na pláži. V pračce pratelné boty si poradí s pobytem na hřišti i v pračce, takže je velmi snadné je udržet čisté a voňavé.  Ekologicky šetrné materiály vznikají bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

S tímto zbožím kupují
Sahara Sky, 31 Sahara Sky, 31 Kód: RS3058
1.559 Kč
Force Blue Red, 28 Force Blue Red, 28 Kód: RS4085
1.799 Kč
Sahara Black King Blue, 29 Sahara Black King Blue, 29 Kód: RS1827 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Voděodolné Voděodolné Clarino Clarino Vegan Vegan
1.559 Kč
Force Grey Orange, 32 Force Grey Orange, 32 Kód: RS4084
1.799 Kč