Proč boty pediped

Dětská zdravá a stylová obuv

pediped® je jednou z nejpopulárnějších a nejrychleji rostoucích značek zdravé dětské obuvi na americkém trhu. Nabídku pedipedu tvoří tři řady dětské obuvi – Originals® (boty s měkkou podrážkou pro děti do dvou let), Grip ‘n’ Go™ (boty s měkkou gumovou podrážkou pro děti od devíti měsíců do tří let) a Flex® (boty s gumovou podrážkou pro děti ve věku 3-12 let). pediped získal jako jeden z prvních výrobců dětské obuvi ocenění „Seal of Acceptance“ od Americké asociace podiatrů, za podporu zdravého vývoje nohou. 

Naše filosofie

Filosofie značky pediped® je jednoduchá: komfort, kvalita, styl a především ZDRAVÍ. Právě proto pediped® získal jako jeden z prvních výrobců zdravé dětské obuvi ocenění „Seal of Acceptance“ od Americké asociace podiatrů, za podporu zdravého vývoje nohou.

Materiály a zpracování

Pro boty pediped® využíváme jen tu nejkvalitnější kůži a dbáme na špičkovou kvalitu zpracování. Podrážky bot Original® jsou vyrobeny ze dvou vrstev vysoce kvalitní kůže s protiskluzovou úpravou. Podrážky u řady Grip ‘n’ Go™ tvoří tenká surová guma, která nabízí ideální úroveň ochrany a pružnosti. Podrážky Flex® jsou také vyrobeny ze surové gumy, aby nabídly maximální pružnost.

Styl

Obuv pediped® je také stylová a nabízí perfektní kombinaci nadčasového a trendy designu, přičemž si stále zachovává komfort a kvalitu. Čisté, moderní barvy s jemným odkazem na klasiku, stejně jako prvek překvapení jsou základními kameny designové filosofie pediped®. Při navrhování nových bot bereme v úvahu zejména komfort, jednoduchost a kvalitu. Této filosofie se držíme u všech produktů, které v našich rukou vznikají. My v pediped® doufáme, že se maminkám a tatínkům bude líbit to, jak naše boty vypadají, stejně tak jako fakt, že podporují zdravý vývoj nohou jejich ratolestí.

Firma

Pro pediped® je otázkou cti a hrdosti, že nabízí všem svým zaměstnancům bezpečné, pohodlné pracovní podmínky, a že pracujícím maminkám nabízí i pružnou pracovní dobu. pediped® je také členem Fair Labor Association a nepodporuje práci v nevyhovujících podmínkách ani využívání práce dětí.

Cílem pediped® je sloužit našim zákazníkům, našim zaměstnancům a především naší komunitě. Příspěvky na charitu jsou jedním z malých způsobů, jak k tomu přispět. Společnost pediped® poskytuje boty těm, kteří je potřebují, a pomáhá získávat peníze pro organizace, které pomáhají zlepšovat lidské životy. Nadace pediped foundation™ byla založena v roce 2011 s cílem rozšířit filantropické aktivity značky pediped® footwear. Od založení společnosti už pediped® poskytl dětem po celém světě hmotnou i finanční podporu v hodnotě téměř milionu dolarů. Více informací o pediped foundation™ navštivte www.pedipedfoundation.org.

pediped Originals®, Grip ‘n’ Go™, a Flex® byly Americkou asociací podiatrů (APMA) oficiálně označeny za obuv vhodnou pro zdravý vývoj dětských nohou.