pediped příběh

pediped® příběh

Značku pediped® založili v roce 2004 Angela a Brian Edgeworthovi. Po narození jejich první dcery Caroline strávila Angela spoustu času přemýšlením o botách a o tom, jaké boty by pro její dítě byly nejlepší. Hledala botu, která by byla pohodlná, stylová a kterou by bylo možné nosit jak uvnitř, tak i venku. Ale nejdůležitější pro ni bylo, aby bota přispívala ke zdravému vývoji nohou její dcery.

Po dlouhém shánění informací Angela zjistila, že lékaři doporučují chození naboso nebo boty s měkkou koženou podrážkou. Výběr takových bot pro kojence a batolata byl ale velmi omezený. Tehdy se Angela se svým manželem Brianem rozhodla vytvořit perfektní botu, která by byla „skoro tak dobrá jako chodit naboso“.

pediped® se stal jednou z nejrychleji rostoucích značek dětské obuvi na americkém trhu a dnes nabízí více než 120 modelů v evropských rozměrech 17-36. Nabídku pedipedu tvoří tři řady dětské obuvi – Originals® (boty s měkkou podrážkou pro děti do dvou let),Grip ‘n’ Go™ (boty s měkkou gumovou podrážkou pro děti od devíti měsíců do tří let) a Flex® (boty s gumovou podrážkou pro děti ve věku 1-8 let). Boty pediped® se prodávají  po celém světě.