Naomi Black

Kód: RS530
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Naomi Black

Prošívání je dnes prostě "in" – najdete ho všude, od cestiček v parku až po stránky módních časopisů. Vaše malá milovnice módy bude těmito stylovými černými botkami prostě nadšená. Módní vzhled podtrhuje hravá mašle.

- Látkový prošívaný svršek kožená lakovaná špička - Kožená podšívka - flexibilní podrážka ze surové gumy - měkké stelky ze šlehaného latexu zaručí celodenní pohodlí a měkký došlap

- Ve stylu Mary Jane se zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

- Využívá Flex Fit System™, který umožňuje přizpůsobit boty rostoucí noze a prodlužuje tak dobu jejich nošení. Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.
 
- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Jsou to klasické kozačky, nejsou ničím vyteplené. Mají koženou stelku, která izoluje teplo a zárověň je prodyšná. Aby si Vaše holčička užila tyto stylové boty i v chladnějších dnech, doporučujeme použít vlněnou stelku.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Stejně dobře poslouží i vlhčený dětský ubrousek. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na  lakovanou kůži  pomůže prodloužit jejich životnost.

S tímto zbožím kupují
Nikki Silver, 27 Nikki Silver, 27 Kód: RS217
65 %
546 Kč