G2 Technology G2 Technology Naomi  Black Boot
[+] zvětšit

Naomi Black Boot

Kód: GG532
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Naomi Black Boot

Mladší sestra oblíbeného modelu z minulých sezón řady Flex. Je stylová a má všechny výhody řady Grip ´n´Go. Model Naomi Boot se  díky své stylovosti  zařídil mezi nejoblíbenější v minulých sezónách. Prošívání je dnes prostě "in" – najdete ho všude, od cestiček v parku až po stránky módních časopisů. Vaše malá milovnice módy bude těmito stylovými černými botami prostě nadšená. Módní vzhled podtrhuje hravá mašle. Obujte Vaši malou do těchto stylových bot již během babího léto, bude opravdu stylová.

- Svršek z kůže a prošívané látky - Tenká flexibilní podrážka ze surové gumy

- Středně vysoká bota stylového designu se zipem uvnitř - boty nejsou vytepleté, v chladnějších dnech doporučujeme volit ponožky se spodní dvakrát tkanou vrstvou nebo vložku z ovči vlny.

Patentované podrážky s G2 Technology™ byly  navrženy  speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je   Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrání tak před deformací patní kosti.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Stejně dobře poslouží i vlhčený dětský ubrousek. Tento model není pratelný v pračce!

 

 

S tímto zbožím kupují
Nikki Silver, 22 Nikki Silver, 22 Kód: GG217 Memory foam Memory foam G2 Technology G2 Technology
60 %
600 Kč