Naomi Black Boot

Kód: RS532
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Naomi Black Boot

Naomi Black Boot  se v loňské sezóně opět stala nejvíce prodávanou kozačkou pro slečny. Není se čemu divit. Prošívání je dnes prostě "in" – najdete ho všude, od cestiček v parku až po stránky módních časopisů. Vaše malá milovnice módy bude těmito stylovými černými vysokými botami prostě nadšená. Módní vzhled podtrhuje hravá mašle.

- Svršek z kůže a prošívané látky - Ohebná podrážka ze surové gumy - měkké stelky ze šlehaného latexu zaručí komfort a měkký došlap

- Vysoká bota stylového designu se zipem uvnitř

- Díky systému Flex Fit System ™ vaše děti z bot hned tak nevyrostou.

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

  Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Jsou to klasické kozačky, nejsou ničím vyteplené. Mají koženou stelku, která izoluje teplo a zárověň je prodyšná. Aby si Vaše holčička užila tyto stylové boty i v chladnějších dnech, doporučujeme použít vlněnou stelku.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Stejně dobře poslouží i vlhčený dětský ubrousek. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na  lakovanou kůži  pomůže prodloužit jejich životnost.

 

S tímto zbožím kupují
Isabella Black Patent, 35 Isabella Black Patent, 35 Kód: RS305 Flex Fit System Flex Fit System
30 %
1.049 Kč