Max Charcoal Lime, 21

Kód: GG5021 Produktové číslo: 841815113321
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Max Charcoal Lime, 21

Ani v chladných dnech se nebude bát jít ven. Max je bota pro velkého dobrodruha, který rád prozkoumává velké louže. Tento model obstojí i v těch nejmokřejších dnech, je vybaven technologií Water-Safe proto se velmi dobře hodí do podzimního počasí. 

- Patentované  podrážky které zaručují maximální pružnost,  polstrováním pod patou, které jí chrání před nárazy a rovnoměrně rozděluje tlak. Vaš chlapeček bude s těmito pohodlnými botkami k nezastavení.

- Svršek syntetika - textilní podšívka - Podrážka z přírodní gumy  - pratelná v pračce

- bota se zapínáním na suchý zip doplněna o efektní elastické tkaničky, které jí udrží bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód