Slip resistant sole Slip resistant sole
Martin Navy Green - 1/2Martin Navy Green - 2/2

Martin Navy Green

Kód: 2021
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Martin Navy Green

Martin je moderní a stylový. Kombinace modré kůže a zeleného prošití z něj dělají okouzlující sandálky, které Váš malý chlapeček bude rád nosit a okouzlovat okolí po celé léto.

- Celokožený svršek i podšívka - Celokožená podrážka - sandál se zapínáním na suchý zip, které drží botu pevně na nohou 

- netvarovaná, plochá stelka

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou Perfektní pro první krůčky. Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže.

Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Podrážka je tvořena vrstvami kůže v síle 3mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka.  

Tyto botičky se nemusíte bát v suchém počasí obout ven, často jsou využívány jako botičky na doma či jako přezůvky při různých aktivitách,  které se svým děťátkem  podnikáte. Přitom jsou stále vyráběny z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže, která dává malým prstům dostatečný cit a prostor k pohybu.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy  mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem nebo dětským vlhčeným ubrouskem a ošetřete krémem na kůži. Tento model není pratelný v pračce!