Louisa WHITE Floral

Kód: 5077
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Louisa WHITE Floral

Louisa je jako rozkvetlá louka. Klasická balerinka v nové barvě s odolným páskem na špičce, chrání botičku proti okopání. Vaše princezna v nich bude zdolávat  nejen první krůčky s velikou chutí.

Modely pediped® Originals jsou lehké,  precizně zpracované, vyráběné  z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadných materiálů a  perfektně drží tvar.

- Kožený svršek - Kožená podšívka - Celokožená podrážka

- netvarovaná, plochá stelka

Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Podrážka je tvořena vrstvami kůže a paměťové pěny  v síle 3mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka
-  díky tenké podrážce poskytují stálý kontakt nohy se zemí, nerovnostmi, umožňuje tak aktivní práci  chodidla

- sandál se zapínáním na suchý zip, který drží botu pevně na nohou

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou perfektní pro první krůčky. Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže.

Tyto botičky se nemusíte bát v suchém počasí obout ven, často jsou využívány jako botičky na doma či jako přezůvky při různých aktivitách,  které se svým děťátkem  podnikáte. Přitom jsou stále vyráběny z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže, která dává malým prstům dostatečný cit a prostor k pohybu.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: nové boty doporučujeme impregnovat netoxickým ochranným prostředkem. Tento jednoduchý proces prodlouží životnost obuvi, botky nebudou přitahovat tolik špíny a budou se Vám lépe čistit.

 


 

 

Stojí za pozornost
Soks Magenta Soks Magenta Kód: PN8501720-745
25 %
38 %
88 Kč
Comfort Tights Coralle Comfort Tights Coralle Kód: PN8601430-736
30 %
167 Kč
Soks White Ajoure Soks White Ajoure Kód: PN8501410-500
38 %
80 Kč
Sneaker Soks White Sneaker Soks White Kód: PN8511610-500
25 %
142 Kč