Lionel Charcoal

Kód: 2351
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Lionel Charcoal

V jednoduchosti je krása! Šedá je hitem posledních sezón pro svoji univerzálnost.  Tato  vyšší botička dovolí  Vašemu průzkumníkovi zkoušet první krůčky se stejnou lehkostí, jako by chodil naboso – a přitom v dokonalém komfortu. Zapínání na  2 suché zipy  usnadní obouvání.

Flexibilní, extra měkké capáčky jsou ideální boty pro začínajícího chodce, díky tenké, měkké podrážce neomezují nožku v pohybu, chodidlo vnímá veškeré podněty z povrchu země a tím přirozeně posiluje svaly.

Modely pediped® Originals jsou lehké,  precizně zpracované, vyráběné  z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže a  perfektně drží tvar.

- Svršek i podšívka z kůže  - Celokožená podrážka - vnější ruční šev zajišťuje prodyšnost

- ploché, netvarované stelky

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou Perfektní pro první krůčky.

Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže. Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Podrážka je tvořena vrstvami kůže a paměťové pěny v síle 3mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka. Přitom jsou stále vyráběny z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže, která dává malým prstům dostatečný cit a prostor k pohybu.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy  mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem nebo dětským vlhčeným ubrouskem. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži  (můžete použít například kvalitní kokosový olej) pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním.