Leana Pink

Kód: RS5075
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
50 %
Cena před slevou: 1.499 Kč
Ušetříte: 750 Kč
749 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Leana Pink

Hledáte jednoduchou sandálku na léto? Pak Leana je perfektní volbu na léto.  Tento sandál s otevřenou špičkou a regulaci na suchý zip, přizpůsobí se tak každé nožce.

Patentovaná stélka s Memory Foam Technology™ nabízí vynikající schopnost absorpce, zabraňuje klouzání nohy v botě a nabízí podporu na všech místech, kde je to zapotřebí.

- Svršek hladké Clarino - Podrážka ze surové gumy - Prodyšný sandál s otevřenou špičkou a dvojitým zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

Sandálky jsou vždy prostornější oproti uzavřené botě. Letní bota také nevyžaduje tak velký nadměrek. Proto nekupujte botu zbytečně velkou. (Doporučujeme volit o číslo menší velikost)  Pokud si nejste jisti výběrem velikosti kontaktujte náš zákaznický servis, rádi Vám poradíme.

Patentovaná stélka s Memory Foam Technology™ nabízí vynikající schopnost absorpce, zabraňuje klouzání nohy v botě a nabízí podporu na všech místech, kde je to zapotřebí.

- Svršek i výstelka z přírodní kůže - Podrážka ze surové gumy - pásek ve tvaru T pro perfektní fit

- Prodyšný sandál s otevřenou špičkou a dvojitým zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Memory Foam Technology™ (MFT™) funguje jako na míru navržená vložka a precizně se vytvaruje podle nohou vašeho dítěte, kterým tak poskytuje oporu přesně na těch správných místech. MFT™ také nabízí vynikající schopnosti absorpce, které zabraňují klouzání nohy uvnitř boty a zaručuje tak, že bota bezpečně a pohodlně padne.

S tímto zbožím kupují
Dani Blue Sparkle, 33 Dani Blue Sparkle, 33 Kód: RS5036
1.699 Kč
Force Blue Silver, 36 Force Blue Silver, 36 Kód: RS4080
1.699 Kč
Isabella Black Patent, 33 Isabella Black Patent, 33 Kód: RS305 Flex Fit System Flex Fit System
1.359 Kč