Leana Pink, 28

Kód: RS5075 Produktové číslo: 841815119385
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Leana Pink, 28

Hledáte jednoduchou sandálku na léto? Pak Leana je perfektní volbu na léto.  Tento sandál s otevřenou špičkou a regulaci na suchý zip, přizpůsobí se tak každé nožce.

Patentovaná stélka s Memory Foam Technology™ nabízí vynikající schopnost absorpce, zabraňuje klouzání nohy v botě a nabízí podporu na všech místech, kde je to zapotřebí.

- Svršek hladké Clarino - Podrážka ze surové gumy - Prodyšný sandál s otevřenou špičkou a dvojitým zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

Sandálky jsou vždy prostornější oproti uzavřené botě. Letní bota také nevyžaduje tak velký nadměrek. Proto nekupujte botu zbytečně velkou. (Doporučujeme volit o číslo menší velikost)  Pokud si nejste jisti výběrem velikosti kontaktujte náš zákaznický servis, rádi Vám poradíme.

Patentovaná stélka s Memory Foam Technology™ nabízí vynikající schopnost absorpce, zabraňuje klouzání nohy v botě a nabízí podporu na všech místech, kde je to zapotřebí.

- Svršek i výstelka z přírodní kůže - Podrážka ze surové gumy - pásek ve tvaru T pro perfektní fit

- Prodyšný sandál s otevřenou špičkou a dvojitým zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Memory Foam Technology™ (MFT™) funguje jako na míru navržená vložka a precizně se vytvaruje podle nohou vašeho dítěte, kterým tak poskytuje oporu přesně na těch správných místech. MFT™ také nabízí vynikající schopnosti absorpce, které zabraňují klouzání nohy uvnitř boty a zaručuje tak, že bota bezpečně a pohodlně padne.

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
S tímto zbožím kupují
Force Pink Silver, 33 Force Pink Silver, 33 Kód: RS2339
1.799 Kč
Isabella Black Patent, 33 Isabella Black Patent, 33 Kód: RS305 Flex Fit System Flex Fit System
1.459 Kč
Sahara Sky, 29 Sahara Sky, 29 Kód: RS3058
1.559 Kč
Sidra Light Pink, 27 Sidra Light Pink, 27 Kód: RS2224
1.559 Kč