Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Voděodolné Voděodolné Vegan Vegan
Justice Blue Fuchsia - 1/6Justice Blue Fuchsia - 2/6Justice Blue Fuchsia - 3/6Justice Blue Fuchsia - 4/6Justice Blue Fuchsia - 5/6Justice Blue Fuchsia - 6/6

Justice Blue Fuchsia

Kód: RS5053
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Justice Blue Fuchsia

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

Pohodlná, prostorná teniska s kulatou špičkou pro každodenní nošení, měkké stelky ze šlehaného latexu zaručí měkký došlap a pohodlí. (kopíruje podrážku oblíbených modelů Boulder nebo Stingray)

- Svršek mikrovlákno a textilie v třpytivém "Watersafe" provední -  flexibilní, měkká podrážka z přírodní gumy - Pratelné v pračce 

- elastické tkaničky a pásek na suchá zip pro snadné obouvání

- Boty je možné impregnovat, doporučuje některou z NANO impregnací z naší nabídky. Zvýšíte tak odolnost boty proti vodě a nečistotám.

- Využívá Flex Fit System™, který umožňuje přizpůsobit velikost bot rostoucí nožce a prodloužit tak jejich životnost

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

Stojí za pozornost
Soks Silber melange Soks Silber melange Kód: PN8501720-542
38 %
117 Kč
Soks extra lining Fuchsia Soks extra lining Fuchsia Kód: PN8501450-745
38 %
61 Kč
S tímto zbožím kupují
Sneaker Soks Blue, 31/34 Sneaker Soks Blue, 31 /34 Kód: PN8511610-377
25 %
142 Kč
Logan Deep Sea, 24 Logan Deep Sea, 24 Kód: RS5015 Novinka Novinka
40 %
1.079 Kč
UNI dětské stelky UNI dětské stelky Kód: ST5040110513
59 Kč