Joshua Navy

Kód: RS1943
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.399 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Joshua Navy

Klasický rybářský sandál v moderním pojetí. Joshua je miláčkem davů a s dvoubarevnou kombinací kůže a plátna bude váš malý uličník vypadat stylově po celé léto.

Sandálky jsou vždy prostornější oproti uzavřené botě. Letní bota také nevyžaduje tak velký nadměrek. Proto nekupujte botu zbytečně velkou. (Doporučujeme volit o číslo menší velikost Pokud si nejste jisti výběrem velikosti kontaktujte náš zákaznický servis, rádi Vám poradíme.

Svršek z přirodní kůže - kožená podšívka - flexibilní podrážka ze surové gumy - Řemínky do T se zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání a zouvání

Patentovaná stélka s Memory Foam Technology™

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Memory Foam Technology™ (MFT™) funguje jako na míru navržená vložka a precizně se vytvaruje podle nohou vašeho dítěte, kterým tak poskytuje oporu přesně na těch správných místech. MFT™ také nabízí vynikající schopnosti absorpce, které zabraňují klouzání nohy uvnitř boty a zaručuje tak, že bota bezpečně a pohodlně padne.

S tímto zbožím kupují
Sahara Grey Lime, 30 Sahara Grey Lime, 30 Kód: RS3056
1.559 Kč
Sahara Grey Lime, 28 Sahara Grey Lime, 28 Kód: RS3056
1.559 Kč
Force Blue Silver, 28 Force Blue Silver, 28 Kód: RS4080
1.799 Kč
Minnie Navy Pink, 29 Minnie Navy Pink, 29 Kód: RS1799
1.559 Kč