Jay Pink

Kód: GG2264
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Jay Pink

Zcela nový holčičí model. Botička v z hladké kůže, v jemné kombinaci růžové a fialové. Syntetický pruh na špičce chrání botičky před okopáním.  Prostorný model s kulatou špičkou, vhodný i pro vyšší nárt. Obuté na Vašem dítku vypadají ještě lépe.

- Svršek  z kůže  - Měkká, ohebná podrážka z přírodní gumy 

- Kotníková bota se zapínáním na  suchý zip pro snadné obouvání a zouvání

- Dostupné již od Velikost EU 19 do 23

- Před prvním nošením doporučujeme aplikovat impregnaci vhodnou na obuv z kůže. Boty tak vydrží déle hezké a jsou chráněny před vlhkem.

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

 - Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Stejně dobře poslouží i vlhčený dětský ubrousek. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži  (můžete použít například kvalitní kokosový olej) pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním.