Jay Brown

Kód: GG2267
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Jay Brown

 Botička v efektní barevné kombinaci. Syntetický pruh na špičce chrání botičky před okopáním.  Prostorný model s kulatou špičkou, vhodný i pro vyšší nárt. Nejlepší na něm je, že jej můžete vyprat v pračce!

- Vysoce kvalitní syntetický svršek s vyklreslenou strukturou kůže  -  textilní podšívka - Měkká podrážka z přírodní gumy 

- Kotníková bota se zapínáním na  suchý zip doplněná elastickými tkaničkami pro snadné obouvání a zouvání

- pratelná v pračce

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.