Jake Navy

Kód: RS610
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Jake Navy

Jake je jedním z ikonických a nejprodávanějších modelů  pediped®. Hravý, trendy a pohodlný, pevně drží na noze a stále vyzařuje styl. Elegantní teniska v barvě námořnické modři je ideální pro vašeho mladého muže, a nejen pro něj - stále oblíbenější je tento model v námořnické barvě i u holčiček!

- Svršek z broušené kůže (Nubuk) - Kožená podšívka - Flexibilní podrážka ze přírodní gumy - měkké stelky ze šlehaného latexu zaručí dokonalé pohodlí a měkký došlap.

- prostorná bota s kulatou špičkou doplněná elastickými tkaničkami a zapínáním na suchý zip udrží boty bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti.

 Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Čištění: čistěte přípravky určenými na NUBUKovou kůži. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži/NUBUK  pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním. Nové boty doporučujeme impregnovat netoxickým ochranným prostředkem. Tento jednoduchý proces prodlouží životnost obuvi, botky nebudou přitahovat tolik špíny a budou se Vám lépe čistit.

 

S tímto zbožím kupují
Dani Pink Carnation, 23 Dani Pink Carnation, 23 Kód: GG5043
20 %
1.119 Kč