Jake Grey Blue

Kód: GG592
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Jake Grey Blue

Jake je jedním z ikonických modelů  pediped®. Je trendy, pohodlný, elegantní a hlavně je svůj. Tato oblíbená teniska je nadčasovou záležitostí a  pevně drží na noze.

- Svršek kombinace syntetického materiálu a broušené kůže - podšívka z jemné kůže - Pružná a měkká podrážka ze surové gumy

- ploché netvarované stelky

-  Bota se zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání a zouvání s elastickými tkaničky

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

  - Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění: Hladké části lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Broušenou kůži lze čistit kartáčkem na takto upravenou kůži.  Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: nové boty doporučujeme impregnovat netoxickým ochranným prostředkem. Tento jednoduchý proces prodlouží životnost obuvi, botky nebudou přitahovat tolik špíny a budou se Vám lépe čistit.

 
S tímto zbožím kupují
Gustan Grey Orange, 22 Gustan Grey Orange, 22 Kód: GG5072
1.299 Kč
Sahara Blue, 22 Sahara Blue, 22 Kód: RS1820 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Voděodolné Voděodolné Clarino Clarino Vegan Vegan
1.559 Kč
Minnie Navy Pink, 28 Minnie Navy Pink, 28 Kód: RS1799
1.559 Kč
Sahara Navy Pink, 27 Sahara Navy Pink, 27 Kód: RS1829 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Voděodolné Voděodolné Clarino Clarino Vegan Vegan
1.559 Kč