G2 Technology G2 Technology Isabella Chocolate
[+] zvětšit

Isabella Chocolate

Kód: GG300
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání 14 dnů
1.499 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Isabella Chocolate

Isabella je měkoučká jako polštářek, a navíc má mašli! V této oblíbené botě najde vaše malá hvězda spoustu příležitostí se pořádně předvést. Tento super pohodlný model  využívá G2 Technology™a je tak ideální pro aktivní batolata, která získávají sebejistý krok.

- Celokožený svršek i podšívka

- Ve stylu Mary Jane se zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Patentované podrážky s G2 Technology™ byly  navrženy  speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je   Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrání tak před deformací patní kosti.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem a nechte volně usušit. Stejně dobře poslouží i vlhčený dětský ubrousek. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži  (můžete použít například kvalitní kokosový olej) pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním.