Pratelné v pračce Pratelné v pračce G2 Technology G2 Technology Vegan Vegan
Gehrig Union Jack - 5
Gehrig Union Jack - 1/5Gehrig Union Jack - 2/5Gehrig Union Jack - 3/5Gehrig Union Jack - 4/5Gehrig Union Jack - 5/5

Gehrig Union Jack

Kód: GG2382
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.559 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Gehrig Union Jack

S elegantními teniskami Gehrig bude váš malý neodolatelný. Vyrobeny jsou z kombinace umělé kůže Clarino a textilu v oblíbených chlapeckých barvách.

Clarino je náš oblíbený ekologicky šetrný syntetický materiál  vzniká bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie.

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte  veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

- svršek kombinace vysoce kvalitního prodyšného textilu a Clarina - textilní podšívka - Tenká, ohebná podrážka z přírodního kaučuku

- zapínání na 2  suché zipy pro snadné obouvání

- pratelné v pračce

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

  - Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou.

Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

Stojí za pozornost
Sneaker Soks Marine Sneaker Soks Marine Kód: PN8511610-300
25 %
142 Kč
Sneaker Soks White Sneaker Soks White Kód: PN8511610-500
25 %
142 Kč
Sneaker Soks Silber melange Sneaker Soks Silber melange Kód: PN8511610-542
25 %
142 Kč
Sneaker Soks Antrazit melange Sneaker Soks Antrazit melange Kód: PN8511610-592
40 %
113 Kč