Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino Vegan Vegan
Gehrig Teal Sky - 5
Gehrig Teal Sky - 6
Gehrig Teal Sky - 7
Gehrig Teal Sky - 1/7Gehrig Teal Sky - 2/7Gehrig Teal Sky - 3/7Gehrig Teal Sky - 4/7Gehrig Teal Sky - 5/7Gehrig Teal Sky - 6/7Gehrig Teal Sky - 7/7

Gehrig Teal Sky

Kód: RS6051
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Gehrig Teal Sky

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

Clarino je náš oblíbený ekologicky šetrný syntetický materiál, který vzniká bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřebu vody a energie.

S elegantními teniskami Gehrig bude váš malý neodolatelný. Vybírat můžete z několika barevných variant. Vyrobeny jsou  v oblíbených chlapeckých barvách. Tenisky se skvěle hodí k každodenímu outfitu. Dva pásky se suchým zipem, drží botu pevně na místě.

- Svršek mikrovlákno v semišové úpravě  -  flexibilní, měkká podrážka z přírodní gumy - Pratelné v pračce

- Vyrobená z ekologicky šetrných materiálů

- Využívá Flex Fit System™, který umožňuje přizpůsobit velikost bot rostoucí nožce a prodloužit tak jejich životnost

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění: Vyjměnte vnitřní stelky.  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.