Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino Vegan Vegan
Gehrig Navy Cherry - 1/3Gehrig Navy Cherry - 2/3Gehrig Navy Cherry - 3/3

Gehrig Navy Cherry

Kód: RS2361
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.659 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Gehrig Navy Cherry

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

S elegantními teniskami Gehrig bude váš malý neodolatelný. Vyrobeny jsou z kombinace umělé kůže Clarino a textilu v oblíbených chlapeckých barvách. Tenisky se skvěle hodí k každodenímu outfitu. Dva pásky se suchým zipem, drží botu pevně na místě. Tyto voděodolné boty jsou lehké, ekologicky šetrné a zvládnou namočení i polití, takže budou vypadat skvěle i po dni na hřišti.

- V nabídce ve velikostech EU 24 - 33 - Svršek z materiálu Clarino a síťoviny - flexibilní  podrážka ze surové gumy

- Boty je možné impregnovat, doporučuje některou z NANO impregnací z naší nabídky. Zvýšíte tak odolnost boty proti vodě a nečistotám.

V pračce pratelné boty si poradí s pobytem na hřišti i v pračce, takže je velmi snadné je udržet čisté a voňavé.

- Vyrobená z ekologicky šetrných materiálů, které vznikají bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie!

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.