Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Vegan Vegan
Gehrig Grey Sparkle - 5
Gehrig Grey Sparkle - 1/5Gehrig Grey Sparkle - 2/5Gehrig Grey Sparkle - 3/5Gehrig Grey Sparkle - 4/5Gehrig Grey Sparkle - 5/5

Gehrig Grey Sparkle

Kód: RS2381
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
40 %
Cena před slevou: 1.659 Kč
Ušetříte: 664 Kč
995 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Gehrig Grey Sparkle

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

 V těchto sportovních a zároveň překrásných botách bude Vaše holčíčka vypadat stylově a také se tak cítit, i když si bude zrovna hrát naplno. Tento model je velmi univerzální, skvěle se hodí k riflím, tepláčkům ale i ke sportovním šatům či sukni. Díky dvěma suchým zipům výborně drží na noze.

- Svršek mikrovlákno v semišové úpravě a třpytoví textilie -  flexibilní, měkká podrážka z přírodní gumy - Pratelné v pračce

- Boty je možné impregnovat, doporučuje některou z NANO impregnací z naší nabídky. Zvýšíte tak odolnost boty proti vodě a nečistotám.

- Využívá Flex Fit System™, který umožňuje přizpůsobit velikost bot rostoucí nožce a prodloužit tak jejich životnost

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

S tímto zbožím kupují
Adrian Navy Grey Red, 29 Adrian Navy Grey Red, 29 Kód: RS1047 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino
1.399 Kč
Canyon Grape, 33 Canyon Grape, 33 Kód: RS4045
1.659 Kč
Dani Dusty Rose, 30 Dani Dusty Rose, 30 Kód: RS5034
35 %
1.104 Kč