Pratelné v pračce Pratelné v pračce G2 Technology G2 Technology Ultra Light Technology Ultra Light Technology Vegan Vegan
Force Silver Lime - 1/6Force Silver Lime - 2/6Force Silver Lime - 3/6Force Silver Lime - 4/6Force Silver Lime - 5/6Force Silver Lime - 6/6

Force Silver Lime

Kód: GG2334
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.559 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Force Silver Lime

Force je nejnovějším modelem v řadě atletických bot pediped, využívajících Ultra Light Technology™. Force má   krásnou barevnou kombinaci šedé, stříbrné a limetkově žluté.

Patentované podrážky s  G2 Technology™ byly  navrženy speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu. 

- Prodyšný svršek ze síťoviny - tenké, maximálně ohebné podrážky z přírodní gumy

- Atletická bota se zapínáním na suchý zip doplněna elastickými tkaničkami, které jí udrží bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují
Ross Navy, 18-24 m Ross Navy, 18-24 m Kód: 2396 Slip resistant sole Slip resistant sole
1.059 Kč
Canyon Grape, 28 Canyon Grape, 28 Kód: RS4045
1.559 Kč
Force White Navy, 23 Force White Navy, 23 Kód: GG2332
1.559 Kč