Pratelné v pračce Pratelné v pračce G2 Technology G2 Technology Ultra Light Technology Ultra Light Technology Vegan Vegan Novinka Novinka
Force Navy Sky - 1/5Force Navy Sky - 2/5Force Navy Sky - 3/5Force Navy Sky - 4/5Force Navy Sky - 5/5

Force Navy Sky

Kód: GG3074
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání do 14 dnů
1.559 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Force Navy Sky

Force je nejnovějším modelem v řadě atletických bot pediped pro ty nejmenší děti. Prodyšná textilní bota, kterou po dni na hřišti jednoduše vyperete v pračce. Tento model si zamilujete pro jeho praktičnost a také velmi nízkou váhu.

Patentované podrážky s  G2 Technology™ byly  navrženy speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu. 

- Prodyšný svršek ze síťoviny - tenké, maximálně ohebné podrážky z přírodní gumy

- Atletická bota se zapínáním na suchý zip doplněna elastickými tkaničkami, které jí udrží bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

Stojí za pozornost