Pratelné v pračce Pratelné v pračce G2 Technology G2 Technology Ultra Light Technology Ultra Light Technology Vegan Vegan
Force Navy Orange - 1/6Force Navy Orange - 2/6Force Navy Orange - 3/6Force Navy Orange - 4/6Force Navy Orange - 5/6Force Navy Orange - 6/6

Force Navy Orange

Kód: GG2338
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Force Navy Orange

Force je nejnovějším modelem v řadě atletických bot pediped, využívajících Ultra Light Technology™. Force má  velmi oblíbenou a krásnou barevnou kombinaci námořnické modré a oranžové.

Polstrování paty- Heel coushion které jí chrání před nárazy a rovnoměrně rozděluje tlak. Vaš malý atlet bude s těmito pohodlnými botkami k nezastavení.

- Prodyšný svršek z vrstvené síťoviny - Podrážka z přírodní gumy - Pratelné v pračce

- Atletická bota se zapínáním na suchý zip, které jí udrží bezpečně na noze

- Super nízká hmotnost

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

S tímto zbožím kupují
Jake Grey Lime, 23 Jake Grey Lime, 23 Kód: GG595
1.459 Kč