Pratelné v pračce Pratelné v pračce G2 Technology G2 Technology Ultra Light Technology Ultra Light Technology Vegan Vegan
Force Hot Pink - 1/6Force Hot Pink - 2/6Force Hot Pink - 3/6Force Hot Pink - 4/6Force Hot Pink - 5/6Force Hot Pink - 6/6

Force Hot Pink

Kód: GG4087
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Force Hot Pink

Force je nejnovějším modelem v řadě atletických bot pediped pro ty nejmenší děti. Prodyšná textilní bota, kterou po dni na hřišti jednoduše vyperete v pračce. Tento model si zamilujete pro jeho praktičnost a také velmi nízkou váhu.

Kulatý tvar špičky kopíruje dětskou nohu, ploché stelky pro přirozený vývoj.

Patentované podrážky s  G2 Technology™ byly  navrženy speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu. 

- Prodyšný svršek z vrstvené síťoviny - tenké, maximálně ohebné podrážky z přírodní gumy

- Atletická bota se zapínáním na suchý zip doplněna elastickými tkaničkami, které jí udrží bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

Stojí za pozornost
Sneaker Soks White Sneaker Soks White Kód: PN8511610-500
25 %
142 Kč