Doprava a platby Česko

 

Dopravné je účtováno dle typu převzetí zboží: 

  • PPL zásilková služba (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - cena Kč 90,--
  • Dobírka PPL - cena Kč 39,--
  • Doprava ZDARMA při objednání zboží na dobírku nad Kč 2900,-- (nevztahuje se na zboží v akci a slevách)

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu) v elektronické podobě na svůj email. Všechny uvedené ceny jsou s DPH.

 

Způsob platby:

  • Platba on-line platební kartou přes platební bránu - ZDARMA
  • Převodem na účet - zboží, které není skladem, bude objednáno až po přijetí částky na bankovní účet. Zboží je nutné uhradit do 2 pracovních dnů. V případě pozdního zaplacení není možné garantovat dodání zboží do 14 dnů. V případě nezaplacení objednávky do 3 pracovních dnů, bude objednávka automaticky stornována.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí. Cena dobírky je Kč 39,--

 

Dodací lhůty:

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek Vám rád odpoví  tým pediped®