Dani Grey Orange

Kód: 5040
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Dani Grey Orange

Tento model Vás uchvátí svým vzhledem i propraováním. Moderní světle krémová bota v kombinaci s šedou je oživena oranžovými detaily. Posktytují naprostý konfort při prvních krůčcích díky své pružnosti a opoře nohy.

- Svršek z textilu v kombinace s "mane-made" materiálem s designem kůže - celokožená podšívka - Celokožená podrážka - vnější ruční švy zajišťují prodyšnost

- Perfektně propracovaná  teniska se zapínáním na suchý zip, která se snadno obouvá i zouvá a zůstane pevně na noze i při hrách a dovádění

Modely pediped® Originals jsou lehké,  precizně zpracované, vyráběné  z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže či jiných moderních materiálů a  perfektně drží tvar.

- netvarovaná, plochá stelka

Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Podrážka je tvořena vrstvami kůže a paměťové pěny  v síle 3mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka
-  díky tenké podrážce poskytují stálý kontakt nohy se zemí, nerovnostmi, umožňuje tak aktivní práci  chodidla

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou Perfektní pro první krůčky. Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže.

Tyto botičky se nemusíte bát v suchém počasí obout ven, často jsou využívány jako botičky na doma či jako přezůvky při různých aktivitách,  které se svým děťátkem  podnikáte. Přitom jsou stále vyráběny z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže, která dává malým prstům dostatečný cit a prostor k pohybu.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy  mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem nebo dětským vlhčeným ubrouskem. Tento model není pratelný v pračce!

 

 
S tímto zbožím kupují