Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Vegan Vegan
Dani Grey - 5
Dani Grey - 1/5Dani Grey - 2/5Dani Grey - 3/5Dani Grey - 4/5Dani Grey - 5/5

Dani Grey

Kód: RS5030
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.599 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Dani Grey

V těchto městských a zároveň stylových botách bude Vaš chlapec vypadat skvěle a také se tak cítit, i když si bude zrovna hrát naplno. Tento model je velmi univerzální, skvěle se hodí k riflím, tepláčkům atd. Díky suchému zipu a elastickým tkaničkám výborně drží na noze.

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte  veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

- svršek vysoce kvalitní "man-made" materiál s hladkou strukturou - textilní podšívka  - zcela nové ohebné podrážky, boty mají ZERO Drop, jsou ploché bez výškových rozdílů špička/pata

- skvělá ohebnost  podrážky je zaručena i volbou svrchního materiálu

- elastické tkaničky doplněné zapínáním na suchý zip  - kulatá špička

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

 Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

S tímto zbožím kupují