Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino Vegan Vegan Dakota Fuchsia
[+] zvětšit

Dakota Fuchsia

Kód: RS1590
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání do 14 dnů
1.499 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Dakota Fuchsia

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

Tato barevná bota je nejen odolná, ale i stylová,  je  perfektní volbou pro malé slečny. Tuto botu můžete využít na hřišti  i na běžné nošení, hodí se k tepláčkům i ke sportovním šatům. Třpytivý materál jim dodává jiskru.

- nejlepší ze všeho je, že je po celém dni na hřiští můžete vyprat v pračce!!!

Clarino (Eko-kůže)  je náš oblíbený ekologicky šetrný syntetický materiál  vzniká bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie.

- Svršek ze semiše a síťoviny - Podrážka ze surové gumy - Ve stylu Mary Jane se zapínáním na suchý zip pro snadné obouvání i zouvání

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

S tímto zbožím kupují
Gehrig Navy Rose, 30 Gehrig Navy Rose, 30 Kód: RS2362 Flex Fit System Flex Fit System
1.659 Kč