Pratelné v pračce Pratelné v pračce G2 Technology G2 Technology Vegan Vegan
Cliff White Blue - 5
Cliff White Blue - 6
Cliff White Blue - 1/6Cliff White Blue - 2/6Cliff White Blue - 3/6Cliff White Blue - 4/6Cliff White Blue - 5/6Cliff White Blue - 6/6

Cliff White Blue

Kód: GG2386
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání do 14 dnů
1.499 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Cliff White Blue

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte  veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

- svršek kombinace vysoce kvalitního prodyšného "man-made" materiálu se strukturou kůže a textilu - textilní podšívka - Tenká, ohebná podrážka z přírodního kaučuku

- elastické tkaničky doplněné suchým zipem pro snadné obouvání

- pratelné v pračce

G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi. Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

  - Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou.

Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.

 

 
Stojí za pozornost
Sneaker Soks Marine Sneaker Soks Marine Kód: PN8511610-300
189 Kč
Sneaker Soks White Sneaker Soks White Kód: PN8511610-500
189 Kč
Knee Soks Marine Knee Soks Marine Kód: PN8451610-300
20 %
151 Kč
Sneaker Soks Silber melange Sneaker Soks Silber melange Kód: PN8511610-542
189 Kč