Flex Fit System Flex Fit System Channing Black
[+] zvětšit

Channing Black

Kód: RS2220
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.599 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Channing Black

Tento oblíbený  kožený model není určený jen ke školní uniformě. Je to kožená polobotka s elastickými tkaničkami a suchým  zipem, který udrží botu pevně a bezpečně na noze, zatímco pružná gumová podrážka se postará o každodenní komfort.

- Svršek z hladké kůže - Flexibilní podrážka z přírodní gumy  - měkké stelky ze šlehaného latexu zaručí dokonalé pohodlí a měkký došlap.

- prostorná bota s kulatou špičkou doplněná elastickými tkaničkami a zapínáním na suchý zip udrží boty bezpečně na noze

- Využívá Flex Fit System™, který umožňuje přizpůsobit velikost bot rostoucí nožce a prodloužit tak jejich životnost

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti.

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem nebo dětským vlhčeným ubrouskem. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži  (můžete použít například kvalitní kokosový olej) pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním.

S tímto zbožím kupují
Adrian Navy Grey Red, 36 Adrian Navy Grey Red, 36 Kód: RS1047 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino
1.399 Kč
Adrian Navy Grey Red, 27 Adrian Navy Grey Red, 27 Kód: RS1047 Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino
1.399 Kč
Force Black, 35 Force Black, 35 Kód: RS3079
1.799 Kč
Estella Pink, 31 Estella Pink, 31 Kód: RS1997 Flex Fit System Flex Fit System
1.499 Kč