Bezpečnost výrobků

Lidé ve společnosti pediped® dobře chápou, že není nic důležitější než bezpečnost vašeho dítěte. Rodičům často dělají starost materiály, používané ve výrobcích pro děti – zvláště, když se tyto výrobky mohou vašim maličkým dostat i do úst. A právě kůže patří mezi materiály, které mohou být důvodem k obavám.

Vy ale můžete zůstat v klidu, protože pediped® věnuje maximální péči tomu, aby produkty odpovídaly i těm nejpřísnějším normám na bezpečnost kůže. Tyto předpisy, známé jako British and European Safety Standard for Toys (EN 71-3), zajišťují, že výrobky pro děti nebudou obsahovat škodlivou koncentraci jakýchkoliv jedovatých látek.

A nejen to. pediped®  plní také všechny bezpečnostní předpisy a regulace, stanovené americkým Zákonem o zlepšování bezpečnosti výrobků (CPSIA). Na náš certifikát o shodě se můžete podívat zde. Můžete také navštívit webové stránky CPSIA (v angličtině), kde najdete více informací o požadavcích, které musí být splněny.

Abychom vám mohli zaručit, že jsou boty pediped®  bezpečné, provádíme důkladné testy náhodně vybraných párů v nejlepších testovacích zařízeních v USA. Pravidelně také kontrolujeme obuv ve vlastních zařízeních. Náročné testování dokazuje, že boty pediped®  vyhovují přísným předpisům, zmíněným výše.

Bezpečí vašeho dítěte bude vždy naší hlavní prioritou, takže si můžete být jistí, že obuv pediped® patří mezi ty nejbezpečnější na trhu.