Betty Black Patent

Kód: 134
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
1.059 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Betty Black Patent

Jeden z oblíbených modelů pediped®.  Černá lakovaná kůže doplněná mašličkou dodává botičce eleganci a  Vaše malá slečna určitě dočká spousty komplimentů. Tyhle okouzlující boty jí dovolí zkoušet první krůčky se stejnou lehkostí, jako by chodila naboso – a přitom v dokonalém komfortu.

- Celokožený lakovaný svršek - podšívka z jemné kůže - Celokožená podrážka - vnější ruční šev zajišťuje prodyšnost

Flexibilní, extra měkké capáčky jsou ideální boty pro začínajícího chodce, díky tenké, měkké podrážce neomezují nožku v pohybu, chodidlo vnímá veškeré podněty z povrchu země a tím přirozeně posiluje svaly.

- netvarovaná, plochá stelka

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou Perfektní pro první krůčky. Všechny modely pediped® Originals mají trvanlivé a pružné podrážky z pravé kůže.

Podrážka je tvořena vrstvami kůže a paměťové pěny v síle 3 mm což poskytuje měkký podklad a skutečně pohodlhé chození vašeho děťátka.  Vylepšené podrážky naší řady Originals® mají diamantový vzorek, který je odolnější vůči podklouznutí. Přitom jsou  vyráběny z vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné kůže, která dává malým prstům dostatečný cit a prostor k pohybu.

Tyto botičky se nemusíte bát v suchém počasí obout ven, často jsou využívány jako botičky na doma či jako přezůvky při různých aktivitách, které s Vaší slečnou podnikáte.

Upozornění: při častém a intenzivním nošení na tvrdém a hrubém povrchu (například beton) se kůže a švy  mohou snadněji odřít  (záleží na individuálním způsobu chůze dítěte).

Čištění: lehce otřete vlhkým hadříkem nebo dětským vlhčeným ubrouskem. Tento model není pratelný v pračce!

Ochrana: Pravidelné ošetšení pečujícím prostředkem na kůži  (můžete použít například kvalitní kokosový olej) pomůže prodloužit jejich životnost a může odstranit nežádoucí prvky, jako jsou odíráním a poškrábáním.

Stojí za pozornost
Soks Magenta Soks Magenta Kód: PN8501720-745
189 Kč
Soks Rose Soks Rose Kód: PN8501720-702
189 Kč
Soks White Ajoure Soks White Ajoure Kód: PN8501410-500
129 Kč