Adrian Navy Yellow

Kód: GG939
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání do 14 dnů
1.559 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Adrian Navy Yellow

Tato sportovní bota ve zcela nové barevné kombinace modré a žluté je to pravé pro mladého muže v pohybu! Model Adrian vhodně doplní jeho nedbale elegantní styl a zároveň poskytne jeho chodidlům pružnost a oporu, kterou budou potřebovat na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi.

Clarino je náš oblíbený ekologicky šetrný syntetický materiál  vzniká bez použití rozpouštědel, což přináší snížení emisí oxidu uhličitého i spotřeby vody a energie.

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte  veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

- svršek Clarino a textil - měkká  textilní podšívka - tenká, ohebná podrážka z přírodního kaučuku

- Tento model je pratelný v pračce

- Atletická teniska se zapínáním na suchý zip, které udrží boty bezpečně na noze velmi dobře se obouvá

 G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi.

Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou.

Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.