Adrian Navy Sky

Kód: GG938
Výrobce: pediped
Produkt již není v prodeji
Adrian Navy Sky

Tato oblíbená sportovní bota se letos dočkala nové barevné kombinace. Model Adrian vhodně doplní jeho nedbale elegantní styl a zároveň poskytne jeho chodidlům pružnost a oporu, kterou budou potřebovat na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi.

- Svršek kombinace syntetických materiálů a textilu -  tenká flexibilní podrážka ze surové gumy

- díky jednomu širokému suchému zipu se velmi dobře obouvá i na širší nožičky s vyšším nártem

- plochá, netvarovaná stelka

- Atletická teniska se zapínáním na suchý zip, které udrží boty bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi.

Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.