Pratelné v pračce Pratelné v pračce Flex Fit System Flex Fit System Clarino Clarino Vegan Vegan
Adrian Navy Sky - 1/6Adrian Navy Sky - 2/6Adrian Navy Sky - 3/6Adrian Navy Sky - 4/6Adrian Navy Sky - 5/6Adrian Navy Sky - 6/6

Adrian Navy Sky

Kód: RS938
Výrobce: pediped
Dostupnost: Skladem
40 %
Cena před slevou: 1.399 Kč
Ušetříte: 560 Kč
839 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Adrian Navy Sky

Adrian je další z ikonických modelů pediped®. Sportovně laděná bota pro mladého muže v pohybu. Tato teniska využívá kombinace modré a šedé barvy s červenými detaily, aby osvěžila jakýkoliv neformální oděv. Atletická teniska se zapínáním na suchý zip udrží boty bezpečně na noze. A nejlepší je, že jí po náročném dni plném hraní můžete prostě hodit do pračky!

Inovace ve všech směrech. Tyto skvělé boty si zamilujete  nejen proto, že úžasně vypadají, ale byly speciálně vytvořeny čistě z rostliných zdrojů. Když uvidíte veganský symbol technologie  na některém z vašich oblíbených modelů, můžete si být jisti, že byl vyroben bez živočišných produktů nebo vedlejších produktů.

- Svršek mikrovlákno v semišové úpravě a  textilie - textilní podšívka -   flexibilní, měkká a tenká podrážka z přírodní gumy - Pratelné v pračce

- Využívá Flex Fit System™, který umožňuje přizpůsobit velikost bot rostoucí nožce a prodloužit tak jejich životnost

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou

Flex Fit System™ sestává z doplňkových vložek, které lze přidávat, aby bota těsně padla, nebo vyjímat, aby vytvořily místo pro rostoucí nohu. Tyto vložky mohou zmenšit velikost boty až o půl čísla, což výrazně prodlouží její životnost.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

Čištění:  Vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vlažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky.

Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují