Adrian Navy Sky

Kód: GG938
Výrobce: pediped
Dostupnost: K objednání - dodání cca 15 dnů
1.499 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Adrian Navy Sky

Tato oblíbená sportovní bota se letos dočkala nové barevné kombinace. Model Adrian vhodně doplní jeho nedbale elegantní styl a zároveň poskytne jeho chodidlům pružnost a oporu, kterou budou potřebovat na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi.

- Svršek kombinace syntetických materiálů a textilu -  tenká flexibilní podrážka ze surové gumy

- díky jednomu širokému suchému zipu se velmi dobře obouvá i na širší nožičky s vyšším nártem

- plochá, netvarovaná stelka

- Atletická teniska se zapínáním na suchý zip, které udrží boty bezpečně na noze

- Schválená Americkou asociací podiatrů jako prospěšná pro zdravý vývoj nohou G2 Technology™ byla navržena speciálně pro děti na cestě od prvních krůčků k sebejisté chůzi.

Součástí G2 Technology™ je měkká gumová podrážka, zakulacené hrany, které kopírují přirozený tvar dětské nohy, stabilní pata a měkká špička, která dává prstům dostatečný cit a volnost pohybu.

Součástí všech bot pediped® je  Heel coushion - polštářek pod patou, který  tlumí nárazy při chůzi či běhu, chrátí tak před deformací patní kosti a celý kosterní systém těla.

- Pratelná v pračce -  před praním odstraňte vnitřní stelky  a vložte boty do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujem prát boty samostatně ve vůažné vodě na jemný program. Nepřidávejte bělidlo; používat tekutý čisticí prostředek. Nechte uschnout s otevřeným suchým zipem.  Nevystavujte slunečnímu záření  a nedávejte boty do sušičky. Po usušení vložte stelky zpět do obuvi.